Generacija na daljinu 2020 – Na dan kada se sve knjige zaborave

 

 

Generacija na daljinu…

Da, generacija na daljinu…

Uistinu bismo tako mogli nazvati ovogodišnje maturante.

I jedino kako naše maturante možemo okupiti danas jest – na daljinu.

 

Svibanj je posljednji nastavni mjesec za učenike završnih razreda kada se u Učeničkom domu Ivana Mažuranića tradicionalno održava maturalna večer, završna svečanost cjelokupnoga domskoga odgajanja i obrazovanja. Ovoga svibnja oproštaj s maturantima priređen je na daljinu, na mrežnoj stranici Multimedijske skupine, a projekt oproštaja s maturantima online nazvan je Generacija na daljinu. U opraštanje na daljinu uključili su se naši učenici svojim radovima o srednjoškolskom životu u objavama na mrežnoj stranici (tekstni i fotografski prilozi). 

Za početak, predstavljamo vam rad našeg učenika koji se odlučio potpisati pseudonimom Bartol s Mažuranca:

Na dan kad se sve knjige zaborave